• Winkel geopend 
  • Pottenbakkerstraat 9 , Sneek
  • Maandag tot vrijdag 09:00-17:00
  • Advies nodig? Bel ons 0515-412 067
  • Snelle levering door heel Nederland

Drainagebuis 60mm x 5m Geperforeerd

  • Ø 60 mm PE drainagebuis, kaal geperforeerd
  • Lengte: 5 meter
  • Geleverd met klikmof

Omschrijving

Deze geperforeerde PE drainagebuis 60 mm is een flexibele en lichtgewicht drainagebuis zonder omhulling. Doordat de buis geen filterdoek of vezelomhulling heeft, wordt dit type ook wel een kaal geperforeerde drainagebuis genoemd.

De buis is zeer geschikt voor het afvoeren van overtollig regenwater en kan worden toegepast bij verschillende vormen van horizontale afwatering en infiltratie. Dankzij de geribbelde binnen- en buitenwand is de drainagebuis sterk en goed bestand tegen gronddruk. Hierdoor blijft de buis stevig liggen en behoudt hij zijn werking onder de grond.

De drainagebuis is gemaakt van sterk zwart polyetheen en is daarnaast bestand tegen verschillende chemicaliën. Ook is deze buis goed te combineren met andere drainagebuizen en hulpstukken.

Eigenschappen

Diameter: 60 mm
Lengte: 5 meter
Kaal geperforeerde drainagebuis
Zonder ommanteling of filterdoek
Licht van gewicht en flexibel
Gemaakt van sterk zwart polyetheen
Geribbelde binnen- en buitenwand
Goed bestand tegen gronddruk
KOMO-gekeurd
Bestand tegen chemicaliën
Te combineren met andere drainagebuizen en hulpstukken

Toepassing

Deze PE drainagebuis is geschikt voor onder andere:

Horizontale afwatering
Infiltratie van regenwater
Afvoer van overtollig water rondom tuin, erf of terrein
Combinatie met bestaande drainagesystemen

Maak je drainagesysteem compleet

Onze drainagebuizen worden standaard geleverd met een gratis klikmof. Heb je daarnaast nog extra onderdelen nodig om je drainagesysteem aan te leggen? Dan kun je eenvoudig de juiste drainage hulpstukken meebestellen.

Denk hierbij aan bochten, T-stukken, eindkappen, verbindingsstukken en eindbuizen. Zo stel je gemakkelijk een compleet drainagesysteem samen dat past bij jouw situatie.

Snel aan de slag met jouw drainageklus

Bestel je de geperforeerde PE drainagebuis online? Dan kun je snel beginnen met het aanleggen van je drainage. Deze buis is eenvoudig te verwerken, flexibel in gebruik en geschikt voor verschillende toepassingen rondom waterafvoer en infiltratie.

Advies nodig?

Weet je niet zeker welke drainagebuis of hulpstukken je nodig hebt? Neem dan gerust contact met ons op. We denken graag met je mee en helpen je bij het samenstellen van het juiste drainagesysteem.

  • Ø 60 mm PE drainagebuis, kaal geperforeerd
  • Lengte: 5 meter
  • Geleverd met klikmof
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan